SAMYLIN ®

Preparat wspomagający utrzymanie zdrowia i funkcji wątroby, a także zapobiegający wtórnym zmianom związanym z zaburzeniami czynności wątroby.

Wątroba pełni istotną rolę w wielu funkcjach organizmu, takich jak metabolizm i magazynowanie składników odżywczych. Każdego dnia ten organ jest narażony na liczne zagrożenia oraz toksyny.
Choroba wątroby może prowadzić do uwalniania reaktywnych form tlenu, które mogą uszkadzać wątrobę. Wątroba ma zdolność do samo-regeneracji uszkodzeń, lecz proces gojenia się może pozostawić po sobie niefunkcjonalną tkankę włóknistą.

SAMYLIN ® chroni wątrobę dzięki zawartemu w nim kompleksowi antyoksydantów, które działają synergistycznie, by zapewnić najlepszą możliwą ochronę. Zawiera S-Adenozylo-L-Metioninę będącą prekursorem dla glutationu (endogennego antyoksydantu) oraz Sylibinę, witaminę E oraz C niezbędne w postępowaniu w dysfunkcji wątroby. SAMYLIN ® ma postać tabletek dojelitowych lub powlekanych mikro-granulek w saszetkach.

Do nabycia we wszystkich renomowanych praktykach weterynaryjnych. By uzyskać więcej informacji, porozmawiaj ze swoim lekarzem weterynarii lub skontaktuj się z nami pod nr 618 100 600