O nas

Rozpoczęliśmy działalność w październiku 2011 roku, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie środowiska weterynaryjnego oraz właścicieli zwierząt, na najwyższej jakości produkty, które mogłyby być bezpiecznie stosowane w profilaktyce weterynaryjnej zwierząt domowych.

Nasza firma

Dziś oferujemy kompletną linię nutraceutyków weterynaryjnych, które mogą być stosowane w ponad 50% przypadków klinicznych spotykanych w praktyce lekarza weterynarii. Nutraceutyki VetPlus spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone niezależnymi badaniami klinicznymi, a również poparte wieloletnią praktyką oraz zaufaniem lekarzy weterynarii w 36 krajach na całym świecie.

Nasza strategia

Nasza oferta jest skierowana do lekarzy weterynarii. Podstawowe elementy naszej strategii zakładają oferowanie najwyższej jakości produktów, które są sprzedawane w praktykach weterynaryjnych. Dzięki przejrzystym zasadom współpracy, tworzymy partnerskie relacje pomiędzy naszą firmą a lekarzem weterynarii.

Nasza przewaga

Naszą siłą jest nasz kompetentny zespół handlowców, który pracuje we wszystkich regionach Polski. Dzięki temu, że nie korzystamy z usług żadnych pośredników, gwarantujemy najlepsze warunki handlowe. Oferowane przez nas produkty są dostarczane bezpłatnie i już w ciągu 24 godzin trafiają do lecznic na terenie całego kraju.