Kariera

Firma jest tak silna jak silni są ludzie, którzy pracują w tej organizacji. W firmie FenixVet dążymy do zbudowania silnych zespołów menedżerskich i utrzymywania prostego systemu zarządzania.

Dzięki nowoczesnej infrastrukturze, jaką stanowi siedziba w Bytkowie pod Poznaniem oraz ośrodek szkoleniowy BBC w Łodzi, dokładamy wszelkich starań, by pomóc naszym pracownikom w rozwoju ich kompetencji oraz umożliwić im jak najlepsze wejście w rynek i osiągnięcie ich celów zawodowych.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

FenixVet jest liderem w branży nutraceutyków weterynaryjnych w Polsce. Innowacja i profesjonalizm to nasze podstawowe wartości, którymi kierujemy się w procesie rekrutacji.

Idealny kandydat powinien łączyć w sobie ambicję, zaangażowanie i energię do działania. Szukamy ludzi nastawionych na rozwój oraz na nowe wyzwania. Zależy nam na doskonale wykształconej i kompetentnej kadrze. Staramy się jak najlepiej wykorzystać naturalny potencjał naszych pracowników. Dzięki regularnemu systemowi szkoleń sprzedażowych oraz produktowych zapewniamy rozwój zawodowy.

Rozpoczynając pracę w FenixVet możesz liczyć na:

stabilne zatrudnienie
perspektywę rozwoju zawodowego
szkolenia sprzedażowe i produktowe
jasną ścieżkę rozwoju i awansu
wysoką kulturę pracy

Jak wygląda proces rekrutacji?

Krok 1

Kandydatów zainteresowanych pracą w firmie FenixVet prosimy o przesłanie nam CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@fenixvet.pl. Dokumenty rekrutacyjne muszą być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)”

Krok 2

Nasza firma stale się rozwija i ciągle rośnie zapotrzebowanie na młodych, energicznych i kompetentnych pracowników. Kiedy pojawia się wakat, w pierwszej kolejności analizujemy CV dostępne w naszej bazie danych. Wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną.

Krok 3

Osoby, które przejdą pozytywnie drugi etap rekrutacji, zostaną zaproszone na spotkanie z przyszłym przełożonym. Spośród nich zostaje wyłoniony najlepszy kandydat.