RENATE® to bardzo smaczny, innowacyjny produkt wspierający wiele obszarów upośledzonych przez chroniczne schorzenia nerek. Możliwość zmieszania RENATE® z karmą ułatwia jego podanie. Nie jest w formie tabletek, dlatego jego administracja nie wywołuje stresu u kota.

W wielu badaniach wyróżnia się korzyści redukcji fosforanów u kotów. Unikalne połączenie składników w RENATE® działa synergicznie, by wspomagać prawidłowe funkcje nerek.

RENATE® zawiera…

Substancje wiążące fosforany

Węglan wapnia oraz węglan magnezu wiążą fosforany pochodzące z pokarmu w jelitach, formując nierozpuszczalne struktury, a które niestrawione są usuwane. Korzystanie z połączenie dwóch substancji wiążących fosforany umożliwia ich pełne wykorzystanie.

Kurkumina

Kurkumina to składnik aktywny pochodzący z Ostryżu Długiego. Przekształcanie kurkuminy do fosfolipidów zapewnia doskonałą przyswajalność i umożliwia wspieranie funkcji nerek kotów na wiele sposobów. Kurkumina wspiera również funkcje nerek w zakresie filtracji białek. Kurkumina zwiększa aktywność enzymów antyoksydacyjnych, co pomaga neutralizować wolne rodniki.

Żurawina

W odróżnieniu od diet, RENATE® zawiera żurawinę z proantocyjanidynami, które wiążą się z fimbriami bakterii, redukują ich wzrost oraz wiążą się z wyściółką nabłonka dróg moczowych.

Kora Sosny

Ekstrakt z kory francuskiej sosny nadmorskiej to mieszanina flawonoidów, które są silnymi antyoksydantami. Działają wspierając prawidłowe funkcje nabłonka, zwiększając przepływ krwi do nerek oraz pomagają utrzymać homeostazę krążenia.

Witaminy

Witaminy z grupy B wzmagają apetyt u kotów, utrzymują odpowiedni poziom fosforanów oraz przyczyniają się do utrzymania homeostazy krążenia. Witamina E jest silnym antyoksydantem, oczyszcza z wolnych rodników i wspiera zdrowie nerek.

Do nabycia we wszystkich renomowanych praktykach weterynaryjnych. By uzyskać więcej informacji, porozmawiaj ze swoim lekarzem weterynarii lub skontaktuj się z nami pod nr 618 100 600