Nasz zespół

Naszą siłą jest nasz kompetentny zespół, który każdego dnia pracuje na rzecz niezależnych praktyk weterynaryjnych w całej Polsce.

Dział handlowy

Jacek Łęgowski

National Sales Manager
jacek.legowski@fenixvet.pl
+48 667 901 305

Michał Cywka

District Sales Manager
michal.cywka@fenixvet.pl
+48 785 062 058

Mariusz Jaszczyk

District Sales Manager
mariusz.jaszczyk@fenixvet.pl
+48 604 437 058

Region Północ

Karolina Ignatowicz

Area Sales Manager
karolina.ignatowicz@fenixvet.pl
+48 885 441 130

Anna Chmielak

Area Sales Manager
anna.chmielak@fenixvet.pl
+48 664 465 357

Grzegorz Brodzicki

Area Sales Manager
grzegorz.brodzicki@fenixvet.pl
+48 885 441 132

Martyna Popławska

Area Sales Manager
martyna.poplawska@fenixvet.pl
+48 782 902 149

Agata Wójcik

Doradca techniczny
agata.wojcik@fenixvet.pl
+48 691 440 015

Region Południe

Sonia Lewandowska

Area Sales Manager
sonia.lewandowska@fenixvet.pl
+48 885 441 131

Katarzyna Jąderko

Area Sales Manager
katarzyna.jaderko@fenixvet.pl
+48 885 441 134

Magdalena Wojturska

Area Sales Manager
magdalena.wojturska@fenixvet.pl
+48 782 200 036

Tobiasz Andrzejewski

Area Sales Manager
tobiasz.andrzejewski@fenixvet.pl
+48 667 501 231

Katarzyna Sołowska

Area Sales Manager
katarzyna.solowska@fenixvet.pl
+48 664 488 612

Biuro Obsługi Klienta

Agata Urban

Kierownik Biura Obsługi Klienta
agata.urban@fenixvet.pl
+48 667 700 171

Anna Zgorzelska

Asystent Działu Handlowego
anna.zgorzelska@fenixvet.pl

Anna Kubala

Specjalista ds. Obsługi Klienta VET
anna.kubala@fenixvet.pl
+48 664 465 320

Hanna Łągiewka

Asystent ds. Obsługi Klienta PET
hanna.lagiewka@fenixvet.pl
+48 785 062 059

Dział Marketingu

Alina Nawrocka

Marketing Group Manager
alina.nawrocka@fenixvet.pl
+48 503 644 632

Zuzanna Broniarz

Specjalista ds. e-marketingu
zuzanna.broniarz@fenixvet.pl
+48 782 802 123

Dział Księgowo - Personalny

Sylwia Anyszka

Główna Księgowa
sylwia.anyszka@fenixvet.pl

Zarząd

Piotr Zakrzewski

Prezes Zarządu
piotr.zakrzewski@fenixvet.pl

Karolina Zakrzewska

Członek Zarządu
karolina.zakrzewska@fenixvet.pl