Wizja i misja

Nasza wizja i misja oraz strategia rozwoju doprowadzają nas do celu, którym jest potwierdzenie naszej pozycji jako lidera w dziedzinie Nutraceutyków Weterynaryjnych w Polsce.

Nasza Wizja

Różne firmy wyznaczają sobie rozmaite cele, którymi mogą być wzrost sprzedaży, zwiększenie udziałów w rynku, czy też pokonanie konkurencji.

Naszym zasadniczym celem jest zbudowanie profesjonalnej i innowacyjnej organizacji, która jest zarządzana przez kompetentną i zmotywowaną kadrę.

Wizją naszej firmy jest osiągnięcie pozycji lidera w dystrybucji nutraceutyków weterynaryjnych pod względem poziomu współpracy gwarantowanego klientom, dostawcom i pracownikom.

Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy naszego zespołu, dziś należymy do grona kluczowych firm oferujących najwyższej jakości produkty stosowane w medycynie weterynaryjnej.

Nasza Misja

Misją naszej firmy jest oferowanie najwyższej jakości produktów segmentu super premium oraz serwis dla lekarzy weterynarii, by wspomagać leczenie i profilaktykę zwierząt domowych.

Oferujemy kompletną linię nutraceutyków weterynaryjnych cieszących się zaufaniem lekarzy weterynarii, a ich jakość oraz skuteczność została dowiedziona w niezależnych badaniach klinicznych.

Kluczowa Strategia

Aby osiągnąć naszą Wizję oraz zrealizować Misję, strategia rozwoju naszej firmy składa się z następujących filarów:

01

Zawsze będziemy oferować wyłącznie najwyższej jakości produkty opracowane z myślą o zwierzętach oraz lekarzach weterynarii

02

Zawsze będziemy oferować wiodące w branży warunki handlowe dla praktyk weterynaryjnych

03

Będziemy rozwijać partnerskie relacje z lekarzami oraz autorytetami dziedzin nauk weterynaryjnych

04

Będziemy zapewniać wiodące w branży weterynaryjnej programy edukacyjne oraz serwis dla lekarzy weterynarii

05

Będziemy rozwijać naszą organizację, strukturę oraz system obsługi z myślą o przyszłości