Najwyższa jakość

Misją naszej firmy jest dostarczanie kompletnej linii najwyższej jakości nurtaceutyków do praktyk weterynaryjnych. Na proces produkcji, pakowania oraz dystrybucji nutraceutyków składa się wiele elementów, o które trzeba szczególnie zadbać, by dochować wysokiej jakości.

Produkty Super Premium

Jakość zawsze była naszym priorytetem. Dlatego przy wyborze produktów do naszej oferty kierujemy się najwyższymi standardami produkcji oraz ich skutecznością. Takie myślenie zapewnia, że nasz klient – lekarz weterynarii, używając ich, zawsze osiąga oczekiwane efekty terapeutyczne. Niewątpliwie takie cechy posiadają nutraceutyki VetPlus, które dystrybuujemy w Polsce już od ponad 7 lat. Dzięki wieloletniemu zaufaniu współpracujących z nami lekarzy weterynarii, konsekwentnie poszerzamy zakres naszej oferty o nowe produkty.

Ludzie Super Premium

Zdajemy sobie sprawę, że nasz zespół musi odzwierciedlać najwyższe standardy oferowanych przez nas produktów. Dlatego szczególną wagę przykładamy do rozwoju kompetencji i wiedzy technicznej naszych pracowników. W naszej organizacji zapewniamy kompleksowy system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz poziom wiedzy produktowej. Wszystko to, by zapewnić, że lekarze weterynarii otrzymają pełne i profesjonalne wsparcie merytoryczne.

Serwis Super Premium

W ramach oferowanego serwisu zapewniamy bezpłatne szkolenia produktowe, prowadzone przez Doradców Technicznych, oraz regionalne i ogólnopolskie seminaria specjalistyczne prowadzone przez uznane autorytety z dziedzin specjalistycznych nauk weterynaryjnych. Naszym partnerom udostępniamy Programy Handlowe oraz Programy Lojalnościowe. Zapewniamy również ekspresową i bezpłatną obsługę logistyczną dla praktyk weterynaryjnych.